Decyzją Ministra Edukacji i Nauki od poniedziałku 14 do piątku 18 lutego nauka zdalna jest kontynuowana w klasach V-VIII.
Klasy I-IV od 14 lutego oraz Oddział Przedszkolny uczą się stacjonarnie: Oddział Przedszkolny w Domu Ludowym, kl. I-III w SP3 przy ul. Bielawskiej, kl. 4 w Szkole w Słomczynie.
Wszystkich uczniów obowiązuje dotychczasowy plan zajęć (stacjonarnych i on-line).
Dowożenie zgodnie zobowiązującym rozkładem jazdy.
Posiłki dla zerówki i klasy 4 można zamawiać na platformie: zamowposilek.pl tak jak do tej pory.
Rodzice uczniów klas I-III zamawiają posiłki w SP3.
Klasy V-VIII od poniedziałku 21 lutego 2022 wracają do zajęć stacjonarnych.